Блокировка

Если сайт не отображается или делает это некорректно, то возможно вы используете блокировщик рекламы на сайте состоящем из рекламы. Отключите его для решения этой проблемы.

Plecy

Gdzie i jak można korzystać z animacji HTML5?

Gdzie i jak można korzystać z animacji HTML5?

Oprócz «klasycznego» wykorzystania w reklamowych banerach animowanych, animacja HTML5 może być użyteczna także w następujących przypadkach:

– Animacja części strony internetowej;

– Animacja gier;

– Interaktywne banery i kartki;

– Playable Ads;

– Animacja instrukcji / nauki dla użytkowników.

Części strony internetowej

Często na stronie www istnieje baner reklamowy albo slider. Aby wzmocnić akcenty oraz postrzeganie poprzez użytkowników zawartych informacji, taki baner można «ożywić» i użyć technologii HTML5.

Oprócz banerów reklamowych i najbardziej korzystnych miejsc, na stronie internetowej są niewielkie, lecz ważne i wartościowe elementy grafiki — ikonki, załadunek plików, przyciski.

Gry

Być może, nawet nie zastanawiałeś się nad tym, ale za pomocą animacji HTML5 można stworzyć niewielką grę reklamową albo ekscytujące zadania w formie zabawy dla użytkowników Twojej strony www.

Interaktywne banery i kartki

Złożyć życzenia klientom i kolegom z pracy można w ciekawy i efektowny sposób za pomocą kartki animacyjnej HTML5. Wraz z tym można albo po prostu obserwować animację, albo także wziąć udział w niewielkiej zabawie interaktywnej.

Playable Ads

Jest to interaktywny format reklamowy: za jego pomocą użytkownik wchodzi w interakcję z przekazem osadzonym w reklamie poprzez minigrę. Po raz pierwszy ten format reklam grywalnych pojawił się w branży gier, ponieważ ważne było, aby pokazać użytkownikom nie tylko projekt gry, ale także samą rozgrywkę.